اخبار و اعلانات

تغییر سردبیر محترم نشریه حفاظت منابع آب و خاک

بسمه تعالی بر اساس نظر اعضای محترم هیات تحریریه نشریه حفاظت منابع آب و خاک، مرکز گسترش علم و علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی و کار گروه کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بازگشت به نامه شماره 94/19704/87 مورخ 94/03/30 جناب آقای دکتر بابازاده، دانشیار محترم گروه مهندسی آب دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران به عنوان سردبیر نشریه علمی- پژوهشی حفاظت منابع آب و خاک دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران منصوب شدند. نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری   با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای ایشان

مطالعه بیشتر

اشتراک نشریه

علاقمندان به دریافت این نشریه از دو طریق می‌توانند اقدام کنند. 1- از طریق تکمیل فرم پیوست و ارسال آن به آدرس ذکر شده جهت عضویت و دریافت اشتراک اقدام نمایند. 2- از طریق سامانه نشریه حفاظت منابع آب و خاک به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.  لطفا جهت دریافت فرم عضویت اینجا را کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

نشریه حفاظت منابع آب و خاک (علمی- پژوهشی)

نشریه حفاظت منابع آب و خاک که دارای مجوز انتشار از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد و دارای رتبه «ب» است به همت دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و اعضای هیئت تحریریه آن تأسیس شد. این نشریه کلیه تحقیقات و پژوهش‌های مرتبط با موضوعات علوم و مهندسی آب و خاک را مورد بررسی قرار داده و می‌کوشد تا با همکاری اعضای هیئت تحریریه متخصص در زمینه‌های مختلف علوم آب و خاک نشریه‌ای پربار در این زمینه برای علاقمندان و پژوهشگران فراهم نماید.

مطالعه بیشتر